2 Kişilik Savaş Arabası 2 Kişilik Savaş Arabası
Yenioyunlar.com.tr » 2 Kişilik » 2 Kişilik Savaş Arabası

2 Kişilik Savaş Arabası

28 oynandı
0

2 kişilik savaş arabası oyununda arkadaşınız ile birlikte keyifli vakitler geçirerek arkadaşınızın yarış arabasını yok edebilirsiniz. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz birbirinden farklı üç farklı savaş arabası bulunmaktadır. Bu araçlar ile beş farklı yarış seviyesinde yarışabilirsiniz. Yarış esnasında pistte bulunan güçlendirme objelerini toplayabilirsiniz. Objeleri aldığınızda rastgele bir güçlendirme aktif olacaktır. Bu güçlendirmeyi kullanarak sizi geçen rakibinizin aracına zarar verebilirsiniz.

Savaş arabası oyununda rakibinize zarar verdiğinizde aracı kısa süreliğine durur. Bu durum sizin öne geçmeniz için bir fırsat olacaktır. Yarış bilginizi kullanarak doğru zamanda doğru hamleler yapmalı ve bitiş çizgisine ilk ulaşan siz olmalısınız. Birinci olduğunuz da kazandığınız ödüller ile diğer araçların kilidini açabilir ve daha hızlı savaş arabalarına sahip olabilirsiniz.

2 Kişilik Savaş Arabası Nasıl Oynanır?

Birinci kullanıcı yön ok tuşları ile aracınızı hareket ettirirken, iki kişilik türü oynamak istediğinizde diğer kullanıcı aracını WASD tuş takımını kullanarak hareket ettirebilir.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir