Among Us Among Us

Among Us

23 oynandı
0

Sevilen oyunlar arasında yer alan among us oyunu artık bilgisayar tarayıcısından da oynanabilir bir hale geldi. Farklılık olarak bir çok yeni özellik web sürümüne eklendi. Örneğin among us oyna oyununda daha önceden kendiniz oda türünü belirleyemiyordunuz. Bu oyunda oyun odasının tüm özelliklerini kendiniz belirliyorsunuz. Bu özellikler arasında; hız, görev adeti ve gölge özellikleri bulunmaktadır. Among us oyununun hikayesini bilmeyen oyuncularımız için kısa bir özet geçmemiz gerekirse oyun uzay gemisine içerisinde geçmektedir. Bu uzay gemisinde yapmanız gereken kimselere görünmeden tüm rakip oyuncuları ortadan kaldırmaktadır. Tüm among us online kullanıcıları görev yapmakta olduğu için arkadan onlara sinsice yaklaşabilirsiniz. Eğer yanında farklı bir oyuncu bulunuyor ise onun gitmesini beklemelisiniz. Eğer beklemezseniz diğer oyuncuyu yok ederken sizi görebilir ve suçlu olduğunuz ortaya çıkabilir.

Among Us Oyunu Oyna

Bu oyunda zamanın nasıl geçtiğini asla anlamayacaksınız. Çünkü oyun sürekli sizi içerisine çekecektir. Geliştirme aşamasında bir çok görev eklenerek oyun daha keyifli hale getirilmiştir. Ayrıca tüm özellikler ücretsiz bir şekilde oynamanız için sizlere sunulmuştur. Sizde iyi bir oyuncu olarak tüm görevleri yerine getirin. Görevleri tamamlarken diğer tüm rakip oyuncuların sizi görmesinden kaçının. Bu sayede oyunun yıldızı yalnızca siz olabilirsiniz.

Among Us Nasıl Oynanır?

Oyun başlangıç ekranının sağ tarafından bu zamana kadar among us online oyununu oynamış kişilerin sıralamasını görüntüleyebilirsiniz. Oyun oynamaya başlamak için fareniz ile oda kurmanız gerekmektedir. Oda kurulumu bittikten sonra karakterinizi fare ile hareket ettirebilirsiniz. Görev alanlarına gittiğinizde görevleri tamamlamak içinde farenizi kullanmanız gerekmektedir.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir