Jurassic Hırsızlığı Jurassic Hırsızlığı
Yenioyunlar.com.tr » Çocuk » Jurassic Hırsızlığı

Jurassic Hırsızlığı

23 oynandı
0

Jurassic Hırsızlığı, oyun dünyasını kasıp kavuran yeni bir dinozor oyunudur. Bu oyunda oyuncular, çok gizli bir tesisten değerli dinozor yumurtalarını çalmakla görevli hırsızların rolünü üstlenirler. Oyun, Jurassic Park tarzı teknolojinin bilim adamlarının soyu uzun süredir tükenmiş türleri diriltmesine izin verdiği bir dünyada geçiyor ve bu değerli yumurtalar, daha da kazançlı bilimsel buluşların kilidini açmanın anahtarı.

Oyuncular, güvenlik görevlileri ve diğer engeller tarafından tespit edilmekten kaçınmak için gizlilik ve kurnazlıklarını kullanarak her biri bir öncekinden daha zorlu olan çeşitli seviyelerde gezinmelidir. Yol boyunca, görevlerini başarıyla tamamlamalarına yardımcı olacak güçlendirmeler ve bonuslar toplayabilirler.

Çarpıcı grafikleri ve sürükleyici oynanışıyla Jurassic Hırsızlığı, hızla türünün en popüler oyunlarından biri haline geliyor. İster deneyimli bir oyuncu olun, ister sadece zaman geçirmek için yeni bir şey arıyor olun, bu oyun kesinlikle saatlerce sürecek bir eğlence sunacaktır.

Jurassic Hırsızlığı Nasıl Oynanır?

Karakterinizi kontrol etmek için ok tuşlarını veya dokunmatik ekranı kullanın.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir