Kafa Topu Kafa Topu
Yenioyunlar.com.tr » 1 Kişilik » Kafa Topu

Kafa Topu

29 oynandı
0

Telefon ve tabletlerden oynanan ücretsiz kafa topu oyunu artık bilgisayar tarayıcısı üzerinden de oynanabilmektedir. Futbol oyununda yapmanız gereken rakip oyuncuyu mağlup etmektir. Bunu yapmak içinde sürekli olarak kafa topu oyununda gol atmak gerekmektedir. Eğer sayı olarak öne geçerseniz futbol maçlarında defans da yapabilirsiniz. Bazı maçlarda defans yapmak size oyunu kazandırabilir. Oyun mobil cihazlarda oynanan kafa topu oyunundan biraz farklıdır. Çünkü pc üzerinden oynadığınızda bu oyunu iki kişilik olarak da oynayabilirsiniz. Eğer bir arkadaşınız yanınızda ise aynı bilgisayar üzerinden maçlar oluşturabilirsiniz.

Kafa Topu Oyna

Futbol oyunu severler için özel olarak geliştirilen bu oyunda sizleri bekleyen on farklı futbolcu bulunmaktadır. Bu futbolcuların hepsinin kilidi açıktır. Dilediğiniz futbolcuyu seçtikten sonra maça başlayabileceksiniz. Maçlar ortalama doksan saniye sürmektedir. Bir futbol maçı için gayet iyi süredir. Bu sürede rakibinizi yenemezseniz oyun berabere bitecektir. Sizler iyi bir futbolcu olduğunuz için o kadar süreye ihtiyaç duymadan da rakibinizi mağlup edebilirsiniz.

Kafa Topu Nasıl Oynanır?

Oyun açıldığında oyna tuşuna basmanız gerekmektedir. Sonrasında sizlere 1 kişilik mi yoksa 2 kişilik mi oynamak istediğiniz sorulmaktadır. Bu soruları cevapladıktan sonra karakter seçiminizi yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Futbolcuyu halı sahada hareket ettirmek için yön ok tuşlarını kullanmanız gerekmektedir. Z ve X tuşlarını kullanarak da şutlar çekebilirsiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir