Kafe İşletme Kafe İşletme
Yenioyunlar.com.tr » Çocuk » Kafe İşletme

Kafe İşletme

19 oynandı
0

Eğer yemek yapma oyunlarını seven biriyseniz ve keyifli vakitler geçirmek istiyorsanız kafe işetme oyunu tam size göre. Yapmış olduğunuz yemekler beğenildikçe restoranınızı daha ünlü bir restoran yapıyorsunuz. Bu sayede müşterilerinizde daha fazla artışa geçiyor. Bu kafe işletme oyunu bir birleştirme oyunudur. Ayrıca tasarım yapmak tamamen size kalmış bir durumdur. Bu kafe oyunu son derece kolay bir oyundur. Oyunun içerisinde bazı gizemler var. Onlar size kalıyor. Bu gizemleri keşfettikçe restoranınız daha iyi bir hale geliyor. İşte bu kafe işletme oyunu bunun gibi daha pek çok özelliğe sahip. İkramlar bu oyunda çok fazla var.

Ayrıca yeni tarifleri öğrenip uygulayarak müşterilerinize daha farklı lezzetleri tattırma fırsatına erişim sağlıyorsunuz. Bu kafe işletme oyunu bir nevi birleştirme oyunudur. Birleştirme yaparak yeni lezzetler ortaya çıkarıyor, sizden yemek bekleyen müşterilerin karnını doyurmak çalışıyorsunuz.

Kafe İşletme Nasıl Oynanır?

Nasıl bir restoran hayal ediyorsanız kafe oyunu size o fırsatı sunacaktır. Bu oyun restoran oyunları oyna kategorisinde hızla yükselecektir. Tasarım için birbirinden farklı tasarım seçenekleri bulunuyor. Buradan dilediğinizi seçip restoranınıza ekleme yapabilirsiniz. 1) Bu restoran oyunları oyna kategorileri arasında bulunan oyunda birleştirip kek gibi ürünler ortaya çıkaracaksınız. 2) Yeni olaylar ve gizemleri keşfederek yeni özelliklerin kapısını açacak oyuna ekstra keyif ve heyecan katacaksınız. 3) Tasarımlar ile kafenizi baştan yaratacaksınız.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir