Kamyon Şoförü Simülatörü Kamyon Şoförü Simülatörü
Yenioyunlar.com.tr » Açık Dünya » Kamyon Şoförü Simülatörü

Kamyon Şoförü Simülatörü

19 oynandı
0

Kamyon Şoförü Simülatörü oyununda size verilen görevleri yaparken keyifli vakitler geçirebilir ve kamyon sürüşü yapabilirsiniz. Bu oyunda kariyer modu gibi bir çok özellik bulunmaktadır. Aynı zamanda her gün oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Oyna her gün giriş yaptığınız da günlük ödülleri alarak kariyerinizde para biriktirebilirsiniz. Bu paralar ile kamyonunuza ek özellikler ekleyebilir veya mevcut özelliği geliştirebilirsiniz. İlerleyen yaşlarında vasıta şoförlerine özenen çocuklar için bu oyun çok iyi bir tecrübe olacaktır. Çünkü oyun içerisinde onlarca farklı ağır vasıta araçlar yer almaktadır. Bu araçlara sahip olabilmek için iş ilanları kısmından oyun içerisinde size verilen görevleri yapmanız gerekmektedir. Sizde kendinizi hazır hissediyorsanız kamyon oyunu sizin için harika bir seçim olacaktır.

2 Kişilik Kamyon Simülatörü

Oyun yalnız başınıza oynayabildiğiniz gibi bir arkadaşınız ile birlikte de sizlere oynama fırsatı sunuyor. Arkadaşınız ile birlikte kamyon şoförü olarak yarışacağınız zaman yapmanız gereken yalnızca bitiş çizgisine en kısa sürede ulaşmaktır. Bitiş çizgisine ilk ulaşan kullanıcı oyunu kazanmaktadır. Kazanan kullanıcı oyun içerisinde iyi bir tır şoförü olduğu için ödüller almaktadır. Aldığı bu ödüller ile bir sonraki kamyon yarışında arkadaşının kamyonundan farklı bir ağır vasıtaya sahip olabilir.

Kamyon Şoförü Simülatörü Nasıl Oynanır?

Oyunu bir kişilik modda oynadığınız da WASD tuşlarını kullanarak aracınızı hareket ettirebilirsiniz. Arkadaşınız ile birlikte oyuna başladığınız da yön ok tuşlarını kullanarak ikinci oyuncunun da aracını hareket ettirebilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan radyoyu istediğiniz kanala ayarlayarak iyi bir kamyon simülatörü yaşayabilirsiniz.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir