Pandjohng Solitaire Pandjohng Solitaire
Yenioyunlar.com.tr » Erkek » Pandjohng Solitaire

Pandjohng Solitaire

22 oynandı
0

Shanghai veya Mahjong Solitaire olarak da bilinen Pandjohng Solitaire, Çin'de ortaya çıkan tek oyunculu bir eşleştirme oyunudur. Basit kuralları ve zorlu oynanışı nedeniyle dünya çapında popülerlik kazanmıştır. Oyunun amacı, aynı çiftleri eşleştirerek tahtadaki tüm taşları temizlemektir.

Oyun, her biri benzersiz tasarıma ve sembole sahip 144 taştan oluşur. Bu karolar, bir piramit veya kuleyi andıran bir düzen oluşturan farklı desenlerde düzenlenmiştir. Bazı taşlar başkaları tarafından bloke edilebileceği veya sınırlı hamleleri olabileceği için oyuncular hangi taşların eşleşeceğini dikkatli bir şekilde seçmelidir.

Pandjohng Solitaire, herhangi bir hamle yapmadan önce stratejik düşünmeyi ve dikkatli planlamayı gerektirir. Eğlenirken aynı zamanda hafızada tutma ve bilişsel becerileri geliştirmenin mükemmel bir yoludur.

Pandjohng Solitaire Nasıl Oynanır?

Desteden birer birer kart çekmelisiniz. Oyun alanından çıkarmak için çekilen kartınızın değeri bir kat daha yüksek veya bir daha düşük olan kartları seçin. Bir seviyeyi tamamlamak için, destedeki kartlar tükenmeden tüm kartları oyun alanından çıkarmanız gerekir.

Yorumlar( 0 )

Yorum alanı sadece üyeler içindir. Giriş Yap, Kayıt OL

    Bu Oyunlar da Hoşunuza Gidebilir