Yenioyunlar.com.tr » Oyunlar » AteşveSu

Ücretsiz bir şekilde bilgisayar ve yeni nesil tabletlerden oynanan Ateş ve Su oyunu, 2 kişilik oyunlar arasında yer almaktadır. Hem macera, hem de takım oyunlarını oynamayı sevenler, ateş ve su oyunları tercih etmektedir. Ateş ve Su oyunlarının birçok versiyonu bulunmaktadır. Birçok bölüm bulunmakta olup oyuncular sırasıyla diğer bölümlere geçmektedir. Zorlu parkurları geçmek için oynanan kişi ile omuz omuza mücadele edilmektedir.

Ateş ve Su Oyunları Hakkında

Oğlan ve kız olmak üzere iki karakterden oluşan Ateş ve Su oyunu, yön tuşları ile oynanmaktadır. Küçük çocukların büyük ilgi gösterdiği ateş ve su oyna bir ekip oyunu olarak görülmektedir. İçinde bulunduğu tapınaktan kurtulmaya çalışan kahramanlarımız, karşılarına çıkan engelleri geçmek durumunda kalmaktadır. Ateş ve Su oyunlarını oynamak için oyna tuşuna basılmaktadır. İki kişi olarak su ve ateş oyna tercih edenler, hangi karakteri kontrol edeceğini belirlemektedir. Tek kişi oynamayı tercih edenler, karakterleri sırasıyla kontrol etmektedir. Sağ yön tuşu karakterin sağa gitmesini sağlarken, sol yön tuşu sola gitmesini sağlamaktadır.

Ateş ve Su Oyna

En güzel macera oyunları arasında yer alan ateş ve su 4 karakterlerin işbirliğine dayanmaktadır. Oyundaki haritada Ateş karakterine zarar vermeyen engeller bulunduğu gibi Su karakterine zarar vermeyen engeller de bulunmaktadır. Birbirlerine yardım eden karakterler, engelleri işbirliği ile geçmeye çalışmaktadır. Takım oyunu olarak bilinen ateş ve su oyunu yardımlaşmayı ve paylaşmayı öğretmektedir. Oyunda daha fazla puan kazanmak isteyenlerin, mücevherleri kaçırmaması gerekmektedir. Tam ekran olarak telefon üzerinden de oynanan Ateş ve Su oyunu, ücretsiz olarak oynanmaktadır. Dünyada birçok kişi tarafından oynandığı gibi oyun bazı zorluklar içermektedir. Karakterlerini seçen oyuncular, oynama yönergelerini takip etmektedir.

Ateş ve Su Oyunlarının Serileri

Ateş ve Su oyunlarının altı farklı versiyonu bulunmaktadır. Ateş ve Su 2 daha risksiz bir versiyonken, oyuncuların daha fazla zamanını almaktadır. İyi bir takım olanlar, Ateş ve Su oyunlarının versiyonlarını başarılı bir şekilde geçmektedir. Soğuk ve gizemli bir tapınağın içinde başlanılan Ateş ve Su 3, bir önceki serilerde olduğu gibi yine çok eğlenceli olmaktadır. Eğlenceli ve zeka yoran aşamalara sahip olan Ateş ve Su oyunları, iki kişinin özverisiyle ilerlemektedir. Oyuncular skorlarını kaydederek daha iyisini başarmaya çalışmaktadır. Arkadaşlarına karşı yarışan oyuncular, en yüksek puanı hedeflemektedir. Oyunda ateş çocuk sudan geçemezken, su kız da lavlardan geçememektedir. Buza geldiklerinde su kız yavaşlarken, ateş çocuk kaymaya başlamaktadır.